Autor Wątek: Portugalia  (Przeczytany 18933 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

  • Gość
Portugalia
« dnia: Wrzesień 29, 2005, 17:30:52 »
Witam wszystkich .Wróciłem właśnie z samotnego wypadu dookoła półwyspu iberyjskiego .Ponad 8 tyś km w niecałe 2 tygodnie na swojej TDM ad.95. Było ekstra .W najbliższym czasie postaram się napisać relację i wrzucić ją do Czytelni.
Pozdrowionka

Offline Andy

  • TDM User
  • Tarnów
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 209
Re: Portugalia
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2005, 20:10:52 »
MMMMmmmm, to mi się podoba!!! Niezły wypad :D
To może ja napiszę też kilka słów nt. mojego wyjazdu na Faaker See. Też było fajnie...
A właśnie, czytałem relację PiotraTDM z wyjazdu na Ukrainę - polecam wszystkim !!! Bardzo fajnie napisane, świetnie się czyta. Po przeczytaniu stwierdziłem, że do Mołdawii nie wybiorę się w najbliższym czasie, zbyt nerwowy jestem( :evil: )  :D
P.S. Łysy, wspomnij też o kosztach.
Andy TRX '00

pacza

  • Gość
Odp: Portugalia
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2007, 08:53:56 »
Eeee...o co chodzi? Przypisało mi post kogoś innego... na forum mnie wtedy nei było jeszcze!

Offline bb

  • Administrator
  • Warszawa
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1163
    • TDM ZONE
Odp: Re: Portugalia
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2007, 09:11:20 »
P.S. Łysy, wspomnij też o kosztach.

to zamieszanie po zmianie mechanizmów forum. poprawie to wieczorem

pzdr
bb
There's no such thing as a good time for bad luck

----------------------
nic...

łysy

  • Gość
Odp: Portugalia
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 17, 2007, 22:30:09 »
z niewiadomych przyczyn poje posty (łysy) poszły no konto paczy ,ale to nic nie szkodzi , niestety nie jestem już posiadaczem tdm ale cały czas przeglądam forum ,w wolnym czasie (którego wiecznie brak) wrzucę parę fotek i streszczenie wyprawy z wypadu do  Portugalii .pozdrawiam wszystkich posiadaczy tdm - super sprzęt

Offline Andy

  • TDM User
  • Tarnów
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Portugalia
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 17, 2007, 22:35:42 »
z niewiadomych przyczyn poje posty (łysy) poszły no konto paczy ,ale to nic nie szkodzi , niestety nie jestem już posiadaczem tdm ale cały czas przeglądam forum ,w wolnym czasie (którego wiecznie brak) wrzucę parę fotek i streszczenie wyprawy z wypadu do  Portugalii .pozdrawiam wszystkich posiadaczy tdm - super sprzęt
No Łysy koniecznie, czekam na to od dawna. Pozdrawiam
Andy TRX '00