Autor Wątek: Sezon otwarty!!!  (Przeczytany 25145 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Andy

  • TDM User
  • Tarnów
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 209
Sezon otwarty!!!
« dnia: Luty 01, 2004, 21:08:29 »
Panowie jeździłem!!! :D  Dziś zabrałem TDMkę na przejaźdżkę. Zrobiłem, wyobraźcie sobie, aż 15 km :shock: !!!!! :shock: . Tak na powżnie, to tylko baaaardzo ograniczony czas nie pozwolił mi pojeździć dłużej. Było naprawdę przyzwoicie, nawet wiatr wiejący ostatnio na południu nie przeszkadzał, temperatura iście wiosenna :D , asfalt raczej mokry ale bez pośniegowego gówna!!! Wczoraj narty, dzisiaj moto - zajebicho :twisted:  Pozdrawiam
Andy TRX '00

Offline maciek

  • TDM User
  • Szczawno Zdrój
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...
Sezon otwarty!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2004, 21:28:51 »
He He to się nazywa zapaleniec!!!!!!!!!
Ja wczoraj odpaliłem maszynkę ale nie jeździłem, ostatni raz śmigałem w drugiej połowie listopada. Kręciłem rozrusznikiem no i najpierw zagadał jeden garnek, a później drugi i popłynęła muzyczka........
A tak na marginesie , czy któryś z kolegów będzie na oltimerbazarze we Wrocławiu pod koniec lutego?

Offline Andy

  • TDM User
  • Tarnów
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 209
Sezon otwarty!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2004, 21:45:45 »
Ja się raczej nie wybiorę bo wcześniej, w dzień zakochanych :wink: jest bazarek w Katowicach. Poza tym po zimowych pracach nad TDMką jestem golutki :lol:  Gdyby ktoś widział górny plastik do 3VD to Darek z Carpe pilnie poszukuje. Miejcie oczy otwarte, weźcie telefon...
Moja TDMka też przemówiła najpierw 1 garem i nawet miałem obawy czy 2 zagada ale wkońcu też się odezwał 8) .
Andy TRX '00

Offline Szczepkowski Maciej

  • TDM User
  • Olsztyn
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 70
    • Moja rozrywka
Sezon otwarty!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2004, 21:53:46 »
He he widze ze ślicznotki już brykają, a umnie problem, któregoś pieknego dnia przyszedłem odpalić sprzeta, krece rozrusznik a tu przez chwile nic, puźniej ostry strzał z tłumika aż mi nogawki zaforczały, no i gada najpierw jeden gar (tradycujnie) czekam na odzew na drugi, czekam czekam a tu nic chodzi jeden :(  no i niestety trza ptrzeczyścic swieczki i poważniej zabrać się do rzeczy.
wsumie moto stało nie odpalane ponad dwa miechy - miała prawo sie pogniewać :)
JAK TO MÓWIĄ W KUPIE SIŁA :)

http://www.bikepics.com/members/globtdm/

Offline Andy

  • TDM User
  • Tarnów
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 209
Sezon otwarty!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 04, 2004, 22:07:12 »
Kurde, też przez chwilę myślałem, że drugi nie zagada. Dopiero kiedy silnik był już mocno ciepły, odezwał się. No ale Maćku dwa miesiące to przegięcie pały.
Andy TRX '00

Offline BartekG

  • TDM User
  • Gdańsk
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 127
Sezon otwarty!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 04, 2004, 22:50:15 »
A u mnie z odpalaniem zero problemu - to pierwszy pozytywny skutek wymiany króćców - maszynka pali na dotyk ( fakt, że po 3 tygodniach, a nie po 2 miechach) co wcześniej nie było takie oczywiste, troszku trzeba było pokręcić po dłuższym postoju. A jeżeli nic się nie zmieni w przyrodzie, to w sobotę pojeżdżę testowo, a od poniedziałku do roboty będę śmigał znowu na dwóch kółkach!
Bartek G
Jest R1150GS
Było 3VD, 5PS

Offline Szczepkowski Maciej

  • TDM User
  • Olsztyn
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 70
    • Moja rozrywka
Sezon otwarty!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2004, 20:36:00 »
No to żeście mnie podkrecili, idę jutro czyścić świeczki,, co by karniaka złapać  (asz się boję:)
JAK TO MÓWIĄ W KUPIE SIŁA :)

http://www.bikepics.com/members/globtdm/

Nakon

  • Gość
To moze w marcu bedzie mozna ???
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 23, 2005, 14:24:33 »
Ja ostatni raz jezdzilem w grudniu to juz troszke czasu mineło :( no ale moze juz w marcu bedzie wiosna :) wroce z nart....... i chetnie wsiadłbym juz na moto :).
A tak na marginesie jesli ktos ma kranik do TDM z 92 to ja sie polecam moj cieknie.

Online bb

  • Administrator
  • Warszawa
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1163
    • TDM ZONE
Re: To moze w marcu bedzie mozna ???
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 23, 2005, 20:59:41 »
Cytat: Nakon
A tak na marginesie jesli ktos ma kranik do TDM z 92 to ja sie polecam moj cieknie.


ha, Twój też? podczas ostatniego przepalania maszyny też coś podobnego u mnie się pojawiło...

pzdr
bb
There's no such thing as a good time for bad luck

----------------------
nic...

  • Gość
Sezon otwarty!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 18, 2005, 16:41:40 »
Chcąc podsumować dzisiejszą przejażdżkę mogę tylko powiedzieć  "10 w skali boforta..." oraz "przechyły, ach przechyły..." oraz od siebie : "sam wiatr jest lepszy niż wiatr i deszcz w twarz"   :?

adamos

  • Gość
Sezon otwarty!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 20, 2005, 23:24:11 »
jestem na bierząco    :wink:

TomB

  • Gość
Sezon otwarty!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 30, 2005, 18:03:13 »
Ale wam zazdroszcze. moja mała stoi w warsztacie, zresztą obok kozy Marcina. Wygląda na to, że jeszcze trochę sobie postoi.
Tymczasem jeżdżący motogoście tylko mnie doprowadzaja do pascji - bo ja póki co nie mogę.....

Offline Szczepkowski Maciej

  • TDM User
  • Olsztyn
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 70
    • Moja rozrywka
Olsztn
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 31, 2005, 08:39:16 »
He he ja też jestem po przejażdżce, no co tu dużo klikać, było bombowo szczególnie po tak długiej przerwie. ( To jak przelot na marsa )  to sie naprawde czuje kiedy użebrowanie silnika błuszczy w słąnću, ziemia drzy w takt poruszających sie w góre i wdół tłoków w uszach brzmi basoby bulgot  :twisted: i wkraczamy w świat odkryć w nieznane :) :)  ...........

Chyba się troche rozmażyłem  :?    :P  :oops:   to tymczasem.
JAK TO MÓWIĄ W KUPIE SIŁA :)

http://www.bikepics.com/members/globtdm/

Offline Andy

  • TDM User
  • Tarnów
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 209
Re: Olsztn
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 31, 2005, 09:37:55 »
A niech mnie... Maciek uruchomił wreszcie swój stary skuter. MMMMMMMMM, rasowy bulgot...  :lol:
Andy TRX '00

Offline licha

  • TDM User
  • KATOWICE
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 33
Sezon otwarty!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 31, 2005, 10:44:21 »
o boże! choppera zapodał...rasowy bulgot, błyszczące żeberka.....napięte lsniącym chromem rury wydechowe kusiły swą czarną czeluścią motocykliste dewianta........... . :D
licha
p.s nie jestem złosliwy ..to w ramach tesknoty za weekendem....