Autor Wątek: POLSKA :P (pytnie o północ)  (Przeczytany 6270 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gekonrider

  • TDM User
  • Wrocław
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 46
  • 4TX '99
    • Wrocław Motorcycle Show
POLSKA :P (pytnie o północ)
« dnia: Lipiec 25, 2008, 13:16:36 »
Witam,
wszyscy piszą o Grecji, Hiszpanii, Włochach itd a ja chcę coś się dowiedzieć o Polsce, a konkretnie o północnej części.
09.08 wybieramy się z Wrocławia z klubem na tydzień nad morze, oczywiście na motórach :D
Jako że przeważnie nasze wycieczki nie sięgają aż do Bałtyku to mam prośbę o jakieś propozycje.
Jedziemy na tydzień do Władysławowa. Wiadomo że przez tydzień nie będziemy 24 na dobę pić :D  :deadbeer: :deadbeer: :deadbeer: więc może napisał by ktoś co warto jest tam zobaczyć będąc na motocyklu. Coś czego nie piszą w ogólnodostępnych przewodnikach a każdy motocyklista będzie zadowolony :D
Na razie trafiłem na gdyńskie muzeum motoryzacji, czy w okolicach jest jeszcze coś podobnego? Może jakieś ciekawe trasy? powiedzmy w promieniu 70km od Władysławowa.
A moze w ogóle znalazła by się jakaś grupka ludzi która miala by ochotę na zaplanowanie jakiejś wycieczki a potem integracja :D Oczywiście jakoś bysmy się odwdzieczyli.

Pozdrawiam.
Jak ktoś będzie się nudził to niech coś skrobnie :)
Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu http://www.wms2012.pl/

Offline mrymek

  • TDM User
  • Cz-wa
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 159
  • Ja i Ona
Odp: POLSKA :P (pytnie o północ)
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2008, 19:39:54 »
Witam.
Ja w ubiegłym tygodniu, tzn od piątku do poniedziałku, byłem z dwoma kolegami (Bandit 650 i Suzuki GSXR 750) nad morzem. W 4 dni zrobiliśmy 1700km, ale takie było nastawienie - tylko jazda :moto:

Dlatego nie zaproponuję nic do zwiedzania, ale wnioski:
paliwo cenowo, jak w centralnej Polsce - miłe zaskoczenie,
dużo samochodów i korki,
niektóre fragmenty dróg - super stan i piękne winkle,
TDM, to świetny sprzęt na takie wyjazdy: żwawy - do 180 dotrzymywałem kroku gsxr, a bandit odstawał, wygodny, najmniej palił.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego wyjazdu i czas w inne rejony Polski :deadbandit: