Autor Wątek: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM  (Przeczytany 1284634 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline jjacks

  • TDM User
  • Rzeszów
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #195 dnia: Listopad 29, 2010, 22:06:58 »
Nie ma ktoś czasem po drodze obejrzeć tej? http://otomoto.pl/yamaha-tdm-M2349802.html

PERLA

  • Gość
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #196 dnia: Grudzień 09, 2010, 21:37:55 »
jestem strasznie napalony na http://otomoto.pl/yamaha-tdm-900-2006-tdm900-best-bimm-M1512571.html koń stoi w Częstochowie a ja mieszkam  w wolinie to troszkę drogi jest był bym wdzięczny za wszelką pomoc i uwagi na ten temat może ktoś zna tego sprzedawcę dodam że jeszcze nigdy nie jeździłem tdm i w sumie to znam się troszkę na hondach ale jestem zdecydowany na yamahę
p.s. a liki do stron to jak wy wstawiacie

Online Raffik

  • TDM User
  • Wieś pod Krakowem, miedzy Wieliczką a Bochnią... Kiedys Katowice...
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1999
  • CRF1000 ATAS
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #197 dnia: Grudzień 12, 2010, 15:55:05 »
jestem strasznie napalony na http://otomoto.pl/yamaha-tdm-900-2006-tdm900-best-bimm-M1512571.html koń stoi w Częstochowie a ja mieszkam  w wolinie to troszkę drogi jest był bym wdzięczny za wszelką pomoc i uwagi na ten temat może ktoś zna tego sprzedawcę dodam że jeszcze nigdy nie jeździłem tdm i w sumie to znam się troszkę na hondach ale jestem zdecydowany na yamahę
p.s. a liki do stron to jak wy wstawiacie


nie chce obiecywac na 100% ale jak bede u rodziny w czestochowie to moge zerknac na moto... ale nie wiem kiedy tam bede...
Four wheels to move Your body...
Two wheels to move Your soul...

Offline maciek

  • TDM User
  • Szczawno Zdrój
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #198 dnia: Grudzień 12, 2010, 16:28:46 »
PERLA  - widać, ze była przewrotka na prawy bok - boczek malowany

Offline mrymek

  • TDM User
  • Cz-wa
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 159
  • Ja i Ona
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #199 dnia: Grudzień 12, 2010, 22:15:37 »
jestem strasznie napalony na http://otomoto.pl/yamaha-tdm-900-2006-tdm900-best-bimm-M1512571.html koń stoi w Częstochowie a ja mieszkam  w wolinie to troszkę drogi jest był bym wdzięczny za wszelką pomoc i uwagi na ten temat może ktoś zna tego sprzedawcę dodam że jeszcze nigdy nie jeździłem tdm i w sumie to znam się troszkę na hondach ale jestem zdecydowany na yamahę
p.s. a liki do stron to jak wy wstawiacie


Nie chcę zapeszać, ale motocykle u nich zawsze miały duże przejścia. W większości sprowadzane po jakiś przewrotkach.

Offline pawulon182

  • TDM User
  • Łódź
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1734
  • kawałek sera ułatwi trawienie całego posiłku
    • ekipa
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #200 dnia: Grudzień 12, 2010, 23:52:13 »
to ten sam komis co kiedyś był przy Tesco, oglądałem tam sprzęty i prawie w każdym coś było nie teges...albo ciekło, albo krzywe, albo malowane no i obsługa - 2 karki w dresach, nie ma co generalizować ale ja bym się zastanowił ze 17 razy nad kupnem tego moto
so be it

Piotr

  • Gość
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #201 dnia: Grudzień 19, 2010, 14:24:35 »
Koledzy z doświadczeniem proszę o werefikację ogłoszenia :deadbeer:
http://allegro.pl/yamaha-tdm-850-4tx-i1352534010.html>

Offline ikkyo

  • TDM User
  • Piła
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1936
  • Polewajmy się szampanem
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #202 dnia: Grudzień 19, 2010, 14:40:36 »
To 4TX forumowicza o nicku Bravo Jasiu.Zdaje się,że Maciek objechał z nim Rumunię w tym roku
I ch..... ,że text nie mój:
 Bliscy mogą to akceptować lub nie.Ale nigdy nie zapominaj ceny, jaką płacą. Szanuj to, że Twoja żona, mimo, że cały czas przypomina Ci o ojcostwie, trwa i cieszy się Twoją radością.

Piotr

  • Gość
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #203 dnia: Grudzień 19, 2010, 15:03:27 »
To 4TX forumowicza o nicku Bravo Jasiu.Zdaje się,że Maciek objechał z nim Rumunię w tym roku
Tak dokładnie ale czy znacie ten motocykl czekam na wasze opinie?

Offline maciek

  • TDM User
  • Szczawno Zdrój
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #204 dnia: Grudzień 19, 2010, 20:12:06 »
No znamy znamy - bardzo porządny motocykl z kilkoma dodatkami - zrobiliśmy z kolegą Rumunię w tym roku i Czarnogórę 2 lata temu . Bez zarzutów. Moto zadbane - bardziej od żon  :deadbandit:. Mogę śmiało polecić - zero niespodzianek . Normalnie i turystycznie eksploatowany - orginalny lakier bez szlifów wywrotek, dzwonów itp.  :deadtop4:  Moto było przed kupnem sprawdzane przez znanego lekarza Lichę z Katowic - zero zastrzerzeń. Nota bene motocyklem wcześniej również jeździł forumowicz. Moto z tego co wiem jest w pełni przygotowane do sezonu.

Piotr

  • Gość
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #205 dnia: Grudzień 19, 2010, 21:57:19 »
No znamy znamy - bardzo porządny motocykl z kilkoma dodatkami - zrobiliśmy z kolegą Rumunię w tym roku i Czarnogórę 2 lata temu . Bez zarzutów. Moto zadbane - bardziej od żon  :deadbandit:. Mogę śmiało polecić - zero niespodzianek . Normalnie i turystycznie eksploatowany - orginalny lakier bez szlifów wywrotek, dzwonów itp.  :deadtop4:  Moto było przed kupnem sprawdzane przez znanego lekarza Lichę z Katowic - zero zastrzerzeń. Nota bene motocyklem wcześniej również jeździł forumowicz. Moto z tego co wiem jest w pełni przygotowane do sezonu.
Dziękuję koledze za info wspominał o tobie , serdecznie pozdrawiam :deadbeer:

Piotr

  • Gość
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #206 dnia: Grudzień 20, 2010, 20:45:03 »

Piotr

  • Gość
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #207 dnia: Grudzień 23, 2010, 09:50:50 »
Zobaczcie i zweryfikujcie co wy na to?
http://otomoto.pl/yamaha-tdm-850-pelna-ksiazka-serwisowa-M2347245.html

Motocykl ma przebieg coś około 43 tys właśćicielem była policja Niemczech ponoć serwisowany na tip top do odsprzedarzy wymienione opony , ponoć stan igła?

Offline maciek

  • TDM User
  • Szczawno Zdrój
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #208 dnia: Grudzień 23, 2010, 10:13:37 »
No ok- tylko pytanie takie - dlaczego przy takim niskim przebiegu wymieniono tarcze hamulcowe (sprzęgła się nie czepiam) Ja mam 40 tys przebiegu w swoim i tarcze orginalne wyglądają jak nowe. Przy 3VD trzeba bardzo uważać przy zakupie - bo przy intensywnym użytkowaniu - a ta chyba była używana intensywnie wylatywał 2 i 3 bieg - efekt taki , że przy przyspieszaniu zrywało - wyskakiwał bieg - kłopotliwa sprawa i dość kosztowna w naprawie. Miałem 3VD i właśnie miałem problem z 3 biegiem - przy kupnie tego nie wykryłem.

Offline Greg.or

  • TDM User
  • Ełk
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 191
  • 4 TX 2000
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #209 dnia: Grudzień 23, 2010, 12:59:19 »
Nie wiem jak finansowo stoisz, ale skoro wstawiales link 4TX, wiec mysle ze nie jest zle  :deadtop4: Poczytaj zatem na zonie, ktory model 3VD czy 4TX jest lepszy. Mam na mysli glownie ten 3 bieg, bo wbrew pozorom nie tylko wyglad sie zmienil. Co do tarcz, to musieli miec zajeb*scie twarade klocki  :deadeek:
Live to ride, ride to live! :)