Autor Wątek: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM  (Przeczytany 1289858 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline camperbus

  • TDM User
  • Kraków
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #690 dnia: Kwiecień 26, 2012, 22:18:43 »
Surfers on Tour

Offline konto_usuniete

  • TDM User
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 938
    • Moje motongi
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #691 dnia: Kwiecień 26, 2012, 23:00:05 »
Ta czerwona ma malowane boczki i czache na pewno - zmienione naklejki.
Poza tym jest strasznie wyplakowana, ale ogolnie nei widac jakis uszkodzen czy zniszczen, jestem w stanie po zdjeciach uwierzyc w ten przebieg. Aluminiowe elementy sa w niezlym stanie, felgi tez nie poniszczone. tyle widac ze zdjec, nie bardzo jest sie do czego doczepic :)

Ta druga tez ladna. Naklejki tez nieoryginalne, wiec tez cala malowana. Ogolnie 95% 3VD lezalo, wiec na to nei bardoz jest sens zwracac uwage. Ciezarki nie poniszczone, wiec moze to tylko widzimisie poprzedniego wlasciciela bylo to malowanie. Na zdjeciach tez nic szczegolnego sie nie rzuca w oczy. Cena troche wysoka raczej. Wizaualnie na pewno ladniejsza od tamtej. Nie widzialem tylko nigdy tdm z przednimi tarczami, z czarnymi srodkami.

Chyba tyle ;)

Offline camperbus

  • TDM User
  • Kraków
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #692 dnia: Kwiecień 26, 2012, 23:01:39 »
Dzięki za cenne uwagi
Surfers on Tour

Offline wues

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #693 dnia: Kwiecień 27, 2012, 17:19:07 »
oceńcie proszę, jadę jutro ją oglądać, a nie chcę robić kilometrów na darmo jeśli zobaczycie coś nie tak.  Może ktoś zna ten motor z forum, moto pochodzi spod poznania.

http://moto.allegro.pl/yamaha-tdm-900-dl-xl-gs-xtz-1000-650-i2276870284.html

będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi na co zwrócić szczególną uwagę itp.

pozdro

Offline Ryba

  • TDM User
  • Budzów Kolonia
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 520
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #694 dnia: Kwiecień 27, 2012, 18:05:12 »
Hmmmm.....taki ładny ................... ................że aż za ładny :deadeekani:
Wszystko ładne tylko lewy dekiel na silniku cosik wytarty  :deadeekani:
Czy cena nie za niska jak na taką  "świerzyznę"?
Ogladnij go ale baaaaaaardzo uważnie i domagaj sie ściągnięcia boczków
Przynajmniej ja bym zaglądał wszędzie gdzie tylko się da.... :deadwar:
Powodzenia i życzę by wart był tej forsy.
asienaebałem

Offline wues

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #695 dnia: Kwiecień 27, 2012, 18:09:18 »
właściciel przez telefon przyznał się, że moto leżało parkingowo. Mi też wszystko wygląda ok, na pierwszy rzut oka, bolą mnie jedynei zasłonięte lagi, ale na pewno ją obejrzę od wewnątrz baardzo dokładnie. Jakieś sugestie na co szcególnie zwrócić uwagę przy TDMach ? Nie mam z nimi dośwaidczenia, więc wolę wczesniej zapytać :)

Offline ACER00

  • TDM User
  • Michałowice
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 116
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #696 dnia: Kwiecień 29, 2012, 06:43:24 »
właściciel przez telefon przyznał się, że moto leżało parkingowo. Mi też wszystko wygląda ok, na pierwszy rzut oka, bolą mnie jedynei zasłonięte lagi, ale na pewno ją obejrzę od wewnątrz baardzo dokładnie. Jakieś sugestie na co szcególnie zwrócić uwagę przy TDMach ? Nie mam z nimi dośwaidczenia, więc wolę wczesniej zapytać :)
Kupiłeś bo zniknęła ze strony
P.S. wszystkie odpowiedzi są czysto teoretyczne podparte niewielką wiedzą własciciela w w/w temacie

Offline wues

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #697 dnia: Kwiecień 29, 2012, 18:34:33 »
haha :D
kupiłem.  Jednak mam trochę zastrzeżeń do niej, jednak nic czego by się można obawiać mam nadzieję. Moto z Anglii, co widać, jednak nawet nie jest tak źle jak się spodziewałem. Czeka mnie wymiana napędu i przedniej opony. Z poawżniejszych rzeczy to muszę wymienić lagi, ponad górną półką coś zaczyna je zjadać, a ja nie znoszę niedoróbek, więc jeśli ma ktoś dobre rury, to chętnie odkupię, jak nie to zakupię nowe. Zrobiłem nią już 500 km, powiedzcie mi proszę, jak zachowuje się TDMka na 6 biegu przy ok 70 km/h i przyspieszeniu.

Offline Raffik

  • TDM User
  • Wieś pod Krakowem, miedzy Wieliczką a Bochnią... Kiedys Katowice...
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2000
  • CRF1000 ATAS
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #698 dnia: Kwiecień 29, 2012, 21:39:33 »
70 na 6 biegu to tak raczej mientko... ogolnie 6 to od 90 zeby cokolwiek szlo... choc da sie pyrkac okolo 70 ale to nie ma sensu ;)
Four wheels to move Your body...
Two wheels to move Your soul...

Offline wues

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #699 dnia: Kwiecień 29, 2012, 21:48:05 »
no jasne, chodzi mi o to, że ciągle objeżdżam moto po zakupie i męczę na każdy możliwy sposób szukając jakichś dziwnych zachowań. Zrobiłem nią już 600 km, i przy strasznie mieszanej agresywno - ślimaczej jeździe spaliła mi 5,5 mniej więcej, więc tu meeeega plus, bo jazda pod obciążeniem i to całkiem sporym :) coś się mi zdaje, że trafiłem z moto idealnei dla siebie...

Offline Batman

  • chory ale natchniony
  • TDM User
  • Trzcianka
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 770
    • Batmanistyczne motocyklowe podroże
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #700 dnia: Kwiecień 29, 2012, 21:51:39 »
Moje nowe odczucia z weekendu - kręć moto co 4 - 4,5 tyś obr, 6tka dopiero do 4 tyś (około 100 km/h) Ja tak wczoraj jeżdżąc spaliłem rekordowo 4,17 L/100 km !!! (prędkości od 90 do 115 km/h + wyprzedzania od czasu do czasu) więc wcale nie do końca geriatrycznie) Serce by mi się skrwawiło gdybym miał na 6 jechać 70 i do tego jeszcze przyśpieszać...
www.moto-batman.pl - już nie tylko o moto :)

Offline Raffik

  • TDM User
  • Wieś pod Krakowem, miedzy Wieliczką a Bochnią... Kiedys Katowice...
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2000
  • CRF1000 ATAS
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #701 dnia: Kwiecień 29, 2012, 22:10:05 »
i to jest najsensowniejsza predkosc przelotowa dla tedzi (5PS) (ekonomia!)... :)
ale i tak mycha rulez ;)
Four wheels to move Your body...
Two wheels to move Your soul...

Offline wues

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #702 dnia: Kwiecień 29, 2012, 22:23:07 »
Nie wiem, to jeszcze wyczaję, na trasie Kraków - Warszawa trzymałem między 140 - 160. Dla mnie to potężny przeskok, bo przesiadłem się z FZS 600. To jest po prostu przepaść. Wygodnie, komfortowo. Na fzsie po 300 km nie czułem kolan (mam 190cm wzrostu) a tu zrobiłbym spokojnie drugie 300 km, albo i więcej z uśmiechem. JAk nic się zako****ę w tym motorze ;/ tylko muszę ją do kontynentalnego stanu doprowadzić, żeby wyglądała jak motor, a nie jak brudna mydelniczka.

Offline viner

  • TDM User
  • Przemyśl
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #703 dnia: Kwiecień 30, 2012, 10:14:56 »
looknijcie na link poniżej:

http://otomoto.pl/yamaha-tdm-900-M3153670.html

jakieś spostrzeżenia?

Offline Łazik

  • Szalona pokrzywa
  • TDM User
  • Warszawa-St.Miłosna
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 78
  • ...bo życie jest po to, by latać na moto...
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #704 dnia: Kwiecień 30, 2012, 10:29:24 »
Ogólnie wygląda ciekawie, nie wiem co to za okleina (dla mnie obrzydliwa!) i co pod nią, ale dodatki fajne.
Ale wygląda, jakby ją ktoś rozebrał, bo poza tymi gadżetami to nie ma nawet crash padów, czyli typowa polityka handlarzy... pewnie rzeczy od niej są już na alle wystawione ;)
Zobacz albo poproś o fotę prawej manety, czy są tam przełączniki od świateł, bo czasem roczniki 2003 to w rzeczywistości 2002 ale zarej w 2003 - tam nie powinno być przełączników świateł!
One już włączały się automatycznie.

Na żywo oblookaj prawą stronę! Kolektory wyglądają jak tarte papierem, hehe i to tylko jeden ;) albo mi się wydaje ;)
...bo życie jest po to, by latać na moto...