Autor Wątek: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM  (Przeczytany 1284572 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline ĸFiateĸ

  • Przyjaciele
  • Łódź
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1796
  • TDM 850 BMW R1150RT ST1300 Pan European
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #630 dnia: Marzec 10, 2012, 16:25:05 »
Mam pytanie było coś na temat tego motocykla? (tylko bez nerwowości)

http://otomoto.pl/yamaha-tdm-super-stan-z-niemiec-1-wla-M2614895.html

Wiem,że długo wisi na ogłoszeniu,jak byście mogli wyrazić swoje zdanie było by fajnie.
Pozdrawiam


Poczekajmy na Sieta, niech oceni motocykl

Offline Spavn

  • TDM User
  • Białystok/Ciechanowiec
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 131
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #631 dnia: Marzec 10, 2012, 16:26:03 »
Panowie, niema co się spinać. Każdy ma troche racji w tym co pisze i trza wyciagać wnioski  :deadbeer: Czym wiecej uda się wyciągnąć tym wiecej asów w rękawie ma kupujący, i o to chodzi właśnie. Ale nic nie zastąpi oględzin na żywca. Czyż nie?

Offline ACER00

  • TDM User
  • Michałowice
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 116
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #632 dnia: Marzec 10, 2012, 17:08:14 »
No to do tematu Panowie
P.S. wszystkie odpowiedzi są czysto teoretyczne podparte niewielką wiedzą własciciela w w/w temacie

Offline borysss

  • TDM User
  • Ruda Śląska
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #633 dnia: Marzec 10, 2012, 17:42:23 »
Sietmen Bravo. dokladnie to samo mialem napisac.Ocena moto tylko i wylacznie na podstawie zdjęc i skreslenie takowego bez sprawdzenia na "zywo" jest conajmniej smieszne no chyba że ocenia to jakis "wybitny"specjalista .Panowie to ze moto było malowane nie znaczy ze to jakis łup tym bardziej że maszyny te mają juz kilka lat.Przebieg tez jest tematem smiechu niektorych oceniajacych.Wydaje sie ze niektorzy specjalisci troszke przesadzaja i kazdy przedstawiony tu sprzet kwituja -"tak tak 30 tys chyba 130"-jedz sprawdz posluchaj i pozniej wyrazaj swoją opinie bo przez takich fachowcow az sie odechciewa kupna czegokolwiek .A dla poszukujących sprzetu radze zabrac ze soba kogos kto ma pojecie o motocyklach a wiedze swoja czerpal nie ze zdjec i internetu :) tylko z praktyki

Offline sietmen75

  • MotoFazA
  • Moderator
  • Wrocław
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 4491
  • Statler & Waldorf
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #634 dnia: Marzec 10, 2012, 18:05:43 »
Mam pytanie było coś na temat tego motocykla? (tylko bez nerwowości)

http://otomoto.pl/yamaha-tdm-super-stan-z-niemiec-1-wla-M2614895.html

Wiem,że długo wisi na ogłoszeniu,jak byście mogli wyrazić swoje zdanie było by fajnie.
Pozdrawiam



Poczekajmy na Sieta, niech oceni motocykl


Ty pierwszy  :deadlol:

...i ja nie oceniałem sprzęta, tylko zbiorowe "napewno"   

PEACE !!!
Roots Bloody Roots

Offline ĸFiateĸ

  • Przyjaciele
  • Łódź
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1796
  • TDM 850 BMW R1150RT ST1300 Pan European
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #635 dnia: Marzec 10, 2012, 18:07:20 »
Sietmen Bravo. dokladnie to samo mialem napisac.Ocena moto tylko i wylacznie na podstawie zdjęc i skreslenie takowego bez sprawdzenia na "zywo" jest conajmniej smieszne no chyba że ocenia to jakis "wybitny"specjalista .Panowie to ze moto było malowane nie znaczy ze to jakis łup tym bardziej że maszyny te mają juz kilka lat.Przebieg tez jest tematem smiechu niektorych oceniajacych.Wydaje sie ze niektorzy specjalisci troszke przesadzaja i kazdy przedstawiony tu sprzet kwituja -"tak tak 30 tys chyba 130"-jedz sprawdz posluchaj i pozniej wyrazaj swoją opinie bo przez takich fachowcow az sie odechciewa kupna czegokolwiek .A dla poszukujących sprzetu radze zabrac ze soba kogos kto ma pojecie o motocyklach a wiedze swoja czerpal nie ze zdjec i internetu :) tylko z praktyki

Gdzie widziales w moim opisie ze odradzilem koledze motocykla? Gdzie jest napisane ze skreslamy moto? Kazdy napisal to co czuje i to co widzi na podstawie swojego doswiadczeniea. Teraz rola zadajacego pytanie zeby pozbierac wszystkie opinie do kupy, wyciagnac wnioski i podjac dalsze decyzje. Po to wlasnie jest ten temat na Forum "weryfikacja ofert"
Ty jestes w stanie sluchajac motocykla ocenic jego przebieg? BRAWO! gwarantuje ci ze praca TDM z przebiegiem 100tys nie rozni sie niczym od motka z przebiegiem 30tys

« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2012, 18:14:19 wysłana przez kwiatoshi »

Offline ĸFiateĸ

  • Przyjaciele
  • Łódź
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1796
  • TDM 850 BMW R1150RT ST1300 Pan European
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #636 dnia: Marzec 10, 2012, 18:17:51 »

[/quote]

Ty pierwszy  :deadlol:

Teraz sie juz boje  :deadlol:  :deadbeer:

PEACE !!!
[/quote]

Offline borysss

  • TDM User
  • Ruda Śląska
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #637 dnia: Marzec 10, 2012, 18:24:18 »
Sietmen Bravo. dokladnie to samo mialem napisac.Ocena moto tylko i wylacznie na podstawie zdjęc i skreslenie takowego bez sprawdzenia na "zywo" jest conajmniej smieszne no chyba że ocenia to jakis "wybitny"specjalista .Panowie to ze moto było malowane nie znaczy ze to jakis łup tym bardziej że maszyny te mają juz kilka lat.Przebieg tez jest tematem smiechu niektorych oceniajacych.Wydaje sie ze niektorzy specjalisci troszke przesadzaja i kazdy przedstawiony tu sprzet kwituja -"tak tak 30 tys chyba 130"-jedz sprawdz posluchaj i pozniej wyrazaj swoją opinie bo przez takich fachowcow az sie odechciewa kupna czegokolwiek .A dla poszukujących sprzetu radze zabrac ze soba kogos kto ma pojecie o motocyklach a wiedze swoja czerpal nie ze zdjec i internetu :) tylko z praktyki

Gdzie widziales w moim opisie ze odradzilem koledze motocykla? Gdzie jest napisane ze skreslamy moto? Kazdy napisal to co czuje i to co widzi na podstawie swojego doswiadczeniea. Teraz rola zadajacego pytanie zeby pozbierac wszystkie opinie do kupy, wyciagnac wnioski i podjac dalsze decyzje. Po to wlasnie jest ten temat na Forum "weryfikacja ofert"
Ty jestes w stanie sluchajac motocykla ocenic jego przebieg? BRAWO! gwarantuje ci ze praca TDM z przebiegiem 100tys nie rozni sie niczym od motka z przebiegiem 30tys

A w ktorym momencie napisałem ze Ty odradzasz?co do przebiegu no coz moze powiesz na jakiej podstawie oceniasz przebieg? twierdzac ze ma 130?a moze 50,80 ,150?twierdze ze predzej sie o tym dowiesz sprawdzajac go na zywo niz oceniajac go ze zdjec.

Offline sietmen75

  • MotoFazA
  • Moderator
  • Wrocław
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 4491
  • Statler & Waldorf
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #638 dnia: Marzec 10, 2012, 18:24:49 »
 O0
 :police:
dobra CIACH bajera !!!!!!!!!!!   
aby wątek w jaiś sposób był przydatny i pomagał szukajacym TDM to piszmy co widzimy na fotkach, pomagajmy sobie zobaczmy dla kogos sprzeta jesli w naszej okolicy, amen!

a zamiast 'napewno"

mogło tak być... możliwe ze... moim zdaniem...  :deadlol:
Roots Bloody Roots

Offline ACER00

  • TDM User
  • Michałowice
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 116
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #639 dnia: Marzec 10, 2012, 18:55:41 »
A ja powiem tak troszkę się najezdziłem za motocyklami.
Mam tak dosyć tych sku.........z tymi idealnymi stanami i małymi przebiegami i na miejscu innych nie stawał bym w ich obronie chyba ,że.........................
Pozdrawiam
P.S. wszystkie odpowiedzi są czysto teoretyczne podparte niewielką wiedzą własciciela w w/w temacie

Offline Budyń

  • TDM User
  • Gniechowice
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 4
  • TDM-radość z jazdy!!!
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #640 dnia: Marzec 10, 2012, 19:19:04 »

Offline ACER00

  • TDM User
  • Michałowice
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 116
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #641 dnia: Marzec 10, 2012, 19:41:06 »
Niektóre rzeczy widac na zdjęciach a ich gro wręcz się ukrywa (2 zdjęcia ) daje do myślenia
(prawdopodobnie brak czasu....... poprosisz o zdjęcia na @ nie dojdą)
To się siedzi w domu i czeka na inne oferty lub własnie życzliwi koledzy ocenią,podjadą jednym słowem pomogą.
Poza własne województwo się nie ruszam po moto.
P.S. wszystkie odpowiedzi są czysto teoretyczne podparte niewielką wiedzą własciciela w w/w temacie

Offline Jacek_L

  • TDM User
  • Obok Tarnowa
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 268
  • WR 426
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #642 dnia: Marzec 10, 2012, 22:54:25 »
ACER00 luknij na tego sprzęta
  http://otomoto.pl/yamaha-tdm-850-tdm850-M3011590.html

Jest to jakiś salon i nie mają czasu strzelić 5 fot? No żenada - ja bym nawet nie patrzył na to ogłoszenie z chorą ceną ;)

Niestety, ale im droższy nie zawsze znaczy tym lepszy :)
XR250->GSXF600->TDM850->FZS1000->WR426

Offline ACER00

  • TDM User
  • Michałowice
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 116
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #643 dnia: Marzec 11, 2012, 09:14:13 »
Mam pytanie było coś na temat tego motocykla? (tylko bez nerwowości)

http://otomoto.pl/yamaha-tdm-super-stan-z-niemiec-1-wla-M2614895.html

Wiem,że długo wisi na ogłoszeniu,jak byście mogli wyrazić swoje zdanie było by fajnie.
Pozdrawiam

No to jak są jakieś uwagi,panowie do dzieła.
P.S. wszystkie odpowiedzi są czysto teoretyczne podparte niewielką wiedzą własciciela w w/w temacie

Offline ACER00

  • TDM User
  • Michałowice
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 116
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #644 dnia: Marzec 11, 2012, 13:55:41 »
Widzę,że wszyscy się wstydzą. (koledzy nie bójmy się pisać prawdy)

Trochę powywracany ten motocykl ale to nap.... raczej gleby parkingowe. :laugh:
Pewnie w tygodniu tam pomknę na moto.
Pozdrawiam Wszystkich
P.S. wszystkie odpowiedzi są czysto teoretyczne podparte niewielką wiedzą własciciela w w/w temacie