Autor Wątek: Sprzedam TRX 850/900 lub sam silnik  (Przeczytany 4162 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lenar

  • TDM User
  • podkowa lesna
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 11
Sprzedam TRX 850/900 lub sam silnik
« dnia: Październik 07, 2018, 17:43:39 »
Do sprzedania posiadam nietuzinkowy motocykl jakim jest Yamaha TRX 850 (900).
Motocykl w moich rekach od 4 lat, po zakupie został gruntownie przebudowany
- Przednie zawieszenie yamaha R1
- lampa przednia HD sportster
- Zegary Acewell ACE 4453
- Kanapa ducati monster obszyta wg mojego wzoru
- zadupek wyspawany pod kanape
- rama polakierowan proszkowo, bak natomiast polakierowany w kolor białej perły

na początku sezonu motocykl przeszedł generalny remont silnika ( zrobiona głowica, cylindry, tłoki i wał z TDM 900) całość zrobiona u Przemka Badowskiego w Speedbike. Na hamowni motocykl wypluł prawie 100 Nm i 90 km.

Po tym bez problemu pokonał trasę do Aten, taak na dojechał i wrócił o własnych siłach do Aten 6 tyś km w 16 dni przy czym pokazał że jest ekonomicznym motocykle 5-5,5 l przy przelocie 140-160 km/h zasięg na baku ponad 350km! W zeszłym roku motocykl objechał alpy i dojechał nad Włoskie jezioro Garda!

Założone świeże opony dot 2017 przód pilot power 2ct tył pilot road 5

motocykla bardzo fajnie się prowadzi jest bardzo lekki ok 170kg, daje masę frajdy z jazdy, przyciąga wzrok innych, co prawda czasem trzeba tłumaczyć że to nie jest Ducati wiec jest kupa śmiechu

niestety motocykl uczestniczył 21.09.2018 w drobnej kolizji (uderzenie w bok na rondzie )
uszkodzenia kosmetyczne do wymiany są:
lusterka
kierownica wygięta (dla chętnego mam clipony na których przejeździłem pierwszy sezon )
sety przednie ( z tego co pamiętam pasują od Yamaha YZF Thundercat, wiec nie będzie problemu z zakupem)

Do oganiecia są dekle bo trochę zostało na nich śladów od zderzaka, obstawiam że większość do doczyszczenia, lewy dekiel alternatora wygięty ale dal chętnego mam od tdm 900 powinien pasować )

uszkodzona jest klamka sprzęgła ale już ją wymieniłem

wiec tak naprawdę trzeba włożyć 500 zł i można nim śmigać

Aktualne zdjęcia
https://photos.app.goo.gl/QHdppx2iPPNheZyU6

Sprzedaje bo chyba przyszła pora na zmianę sprzeta, coś bardziej turystycznego nie koniecznie 100% asfalt chodzi mi pogłowie
link olx https://www.olx.pl/oferta/yamaha-trx-850-CID5-IDvXOoj.html

Dla forumowiczów cena 6.500,00zł

ewentualnie mogę sprzedać komplety silnik za 3.000,00zł

Offline iv6ona

  • TDM User
  • Wyszków
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 9
  • tdm 850 2000r.
Odp: Sprzedam TRX 850/900 lub sam silnik
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2018, 14:36:32 »
Witam, ja szukam silnik 850 TRX do swojej tdm z 2000 r. Czy to jest taki silnik :deadeek: ? Czy cena jest do negocjacji?
Silnik tdm dead, jestem tu po pomoc .... <3