Autor Wątek: szkocja  (Przeczytany 14867 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dembik

  • TDM User
  • sulechow-milton keynes
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 214
szkocja
« dnia: Styczeń 07, 2008, 12:09:41 »
Wzielem sie powoli za planowanie wycieczki po szkocji,moze ktos chetny?
dużo jeżdże i lubię jeździć, ale jak jeżdżę po autostradach, to czasami zdarza się, że widze takich wariatów co zapierd...a, aż głowa puchnie....
ledwo co ich wyprzedzam 
gg 7918864

Offline ilek

  • TDM User
  • Góra/Edmonton Kanada
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 208
Odp: szkocja
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2008, 11:54:10 »
No gdzie Ci wszyscy TDMowcy??? Nikt nie chce jechać? Ja jestem za, moze jeszcze jakas osoba...?
Pozdrawiam

Ilek

Tel +48 692 344 889

Offline Tommy

  • Przyjaciele
  • Sułkowice
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 800
Odp: szkocja
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2008, 12:36:20 »
No gdzie Ci wszyscy TDMowcy??? Nikt nie chce jechać? Ja jestem za, moze jeszcze jakas osoba...?

Jadą do Chorwacji : :deadgrin:- Zośka
Kłótnie na forum są jak bijatyka w domu wariatów-nieważne czy wygrasz czy przegrasz i tak jesteeś pojeb.ny.

Offline LEO

  • Przyjaciele
  • Wodzisław śl
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 130
Odp: szkocja
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2008, 19:15:39 »
Szkocjia?! Chorwacjia?! nie ma większego znaczenia  ,byle dalej ,daj więcej informacji ,trasa ,koszty, termin jak pisałem jestem otwarty na propozycjie ,byle dalej ,byle ciekawiej ,       LEO
ps ZOSKA chyba zainteresowana. :deadtop4: :deadtop4:

Offline Tommy

  • Przyjaciele
  • Sułkowice
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 800
Odp: szkocja
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 23, 2008, 08:07:44 »
Wyjazdem do Szkocji to bardziej zainteresowal się Tommy, jest nią zauroczony i gdyby delikatnie rzecz ujmując: niesprzyjające okoliczności, to pewnie byśmy się już organizowali :deadlove: :deadlove: :deadlove:.Ale trzymamy za Was i Waszą wyprawę, /gdziekolwiek by byla/ kciuki.Powodzenia  :deadtop4: :deadtop4: :deadtop4:- Zośka.
Kłótnie na forum są jak bijatyka w domu wariatów-nieważne czy wygrasz czy przegrasz i tak jesteeś pojeb.ny.

Offline RainMan

  • TDM User
  • Warszawa
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • live to ride : )
Odp: szkocja
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 23, 2008, 19:09:21 »
Witam

Może opisalbyś trochę dokladniej Twoje plany wyjazdowe. Czy wyprawe planujesz tygodniową czy dłuższą? I ewentualnie w jakim terminie?

Ja tak myślalem, żeby wyrwać się w jakieś alpy na tydzień pośmigać po winklach, ale możnaby ewentualnie zachaczyć trochę i o Szkocję  :deadtop4:

Pozdro  :deadbeer:

Offline dembik

  • TDM User
  • sulechow-milton keynes
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 214
Odp: szkocja
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 23, 2008, 23:54:55 »
Hej  :deadbeer:
Planuje jechac na ok tydzien,kiedy to nie wiem,mozna sie dogadac,a co zwiedzic  to jest tego mnostwo,tydzien napewno nie starczy,dokladnej trasy jeszcze nie ustalilem ,czekam do swiat,wtedy bede mial porzadny przewodnik po szkocji i zaczne planowanie .pozdr
dużo jeżdże i lubię jeździć, ale jak jeżdżę po autostradach, to czasami zdarza się, że widze takich wariatów co zapierd...a, aż głowa puchnie....
ledwo co ich wyprzedzam 
gg 7918864

bartolomeo

  • Gość
Odp: szkocja
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 26, 2008, 12:40:11 »
To ja bardzo chętnie dołączę do Szkockiej wyprawy ale dopiero w Holandii  :deaddrop: Aktualnie przebywam w tym strasznie depresyjnym kraju, gdzie drogi są poprowadzone z reguły po linii prostej i przez to jest bardzo mało winkli. Szkocja za to mniam...  :deadtop4:

Offline dembik

  • TDM User
  • sulechow-milton keynes
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 214
Odp: szkocja
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 26, 2008, 13:44:42 »
Hej wyjazd planuje na ok 7-8 dni  ok 14-21 lipiec-to jest jeszcze do obgadania,narazie przebywam w uk-jakies 100km za londynem,takze z tad startuje  :police: Jak bys sie skusil to wal na priv,nie bedziemy zasmiecac forum   :deadangel: pozdr.
dużo jeżdże i lubię jeździć, ale jak jeżdżę po autostradach, to czasami zdarza się, że widze takich wariatów co zapierd...a, aż głowa puchnie....
ledwo co ich wyprzedzam 
gg 7918864