Autor Wątek: [S] 4TX/3VD stelaże + kufer centr.  (Przeczytany 3638 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grzeci

  • TDM User
  • WROCŁAW
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2423
  • Jeśli włosy są ładne to nie musi być ich qrwa dużo
[S] 4TX/3VD stelaże + kufer centr.
« dnia: Kwiecień 24, 2021, 20:03:57 »
Kolejna porcja leci na sale off....  Tym razem stelaże tylne znanego producenta  :deadlol:  plus kufer centralny.
   Stelaże pochodzą z motocykla po kolizji, jest możliwość że są lekko podgięte, ale wszystko jest do uratowania, to bardzo solidna konstrukcja.. rzekłbym za solidna. Planów z tym szpejem nie mam żadnych więc lepiej żeby komuś robiły radochę, a ja miał pare zł na paliwo.
   Do stelaży standardowo nie posiadam zestawu montażowego bo go gdzieś zasiałem, nie bede obiecywał że znajde bo pewnie nie. ale to nie problem, o ile pamiętam to były jakieś dwa kawałki płaskownika z otworami 8 mm plus śruby, ale moge sie mylić. Uszkodzenia jak na foto, "grzybki" są chyba wszystkie OK jakies tam rysy bla bla ... Kierunki są w zestawie.

   Co do kufra..  Jest to wyrób naszych małych żółtych przyjaciół. Kufer nie jest z kompletu ale jak najbardzie pasuje do płyty. Kufer tez miał kiedyś jakąś przygodę, jest spawany "dół". W niczym to nie przeszkadza, znam  historię zarówno tej przygody jak i daleszego używania bezstresowego kufra przez własciciela moto. Mam do kufra kluczyk.

  Cena..  myslę ze 300 zł będzie uczciwie plus wysyłka, która z góry zaznaczam nie nastapni dnia nastepnego ...
















*****  ***