Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10
71
Graty TDM / Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez v3st dnia Styczeń 10, 2023, 22:35:35 »
Dzięki, doczytałem i masz racje, nie drążymy tu tego.  :deadbeer:
72
Graty TDM / Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grzeci dnia Styczeń 10, 2023, 21:14:09 »
5PS (900) ma napinacz bezstopniowy, nie ma ząbków, nie ma "pamieci" po demontażu. 4XT, 3VD, XTZ 750, TRX 850 (powiedzmy że to yamahy z tej" rodziny) mają napinacz jak 90% innych motocykli z tych lat z "ząbkami" i fakt.  demontaż napinacza po uprzednim usunięciu sprężyn może dać jakieś tam zdanie na temat oceny rozrządu, ale wymaga to pewnej praktyki w temacie. Czy napisze co i jak ?? No nie bardzo a na pewno nie  w publicznym wątku. Czemu nie napiszę ??  prosta sprawa, od reguły są wyjątki, nie chce żeby ktoś zarzucił mi: "bo ty napisałeś i miało byc OK a sie zesrało i mój silnik to teraz 70 kilo złomu) 

Rozrząd to nie tylko łańcuch.  te motocykle mają już swoje przebiegi. Chcesz mieć zweryfikowany i pewny rozrząd??  pokrywa w górę, ślizgi w ręke, sam napinacz również . Nie jedna 850 straciła życie po "zajechanym " napinaczu . Temat rzeka .

tak cos mi sie poza tym wydaje że to troszkę nie jest odpowiednie miejsce na takie rozkminy..  :D


A pewnie już się domyśliłeś albo doczytales. Temat wyżej to dotyczy "900"
73
Graty TDM / Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez v3st dnia Styczeń 10, 2023, 20:56:53 »
Właśnie dlatego między innymi, jestem na tym forum żeby weryfikować swoje zdanie ;) Dzięki za odpowiedź
Powiedz czy dotyczy to też TDM 850 4tx? Prawdę mówiąc swoją poprzednią teorię wysnułem z tego modelu.
74
Graty TDM / Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grzeci dnia Styczeń 10, 2023, 20:28:46 »
No to jest Twoje zdanie ..  niestety w 5PS jest napinacz bezstopniowy, zupełnie innej konstrukcji i ten numer nie przejdzie . Poza tym ..  Czy graniczne wysunięcie napinacza świadczy o granicznym rozciągnięciu łańcucha ?? No nie przyjacielu . Trzeba jeszcze wiedzieć ile tych "ząbków" ma zostać do końca żeby mieć pewność ze łańcuch nie narobi bałaganu.
75
Graty TDM / Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez v3st dnia Styczeń 10, 2023, 20:02:24 »
Moim zdaniem, tak na szybko, stopień rozciągnięcia łańcucha poprzez odkręcenie napinacza i sprawdzenie jak dużo się wysunął i czy masz jeszcze zapas.
76
Graty TDM / Odp: Sprzedam zawory pompy ABS
« Ostatnia wiadomość wysłana przez old1977 dnia Grudzień 25, 2022, 08:09:28 »
Została 1szt
77
Graty TDM / Odp: Sprzedam zawory pompy ABS
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wicio01 dnia Grudzień 22, 2022, 22:37:36 »
Hej ! Masz jeszcze te zawory?
78
Graty TDM / Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wieslaw75 dnia Grudzień 10, 2022, 14:53:39 »
Dziękuję bardzo za odpowiedź
79
Graty TDM / Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grzeci dnia Grudzień 10, 2022, 14:50:16 »
Oczywiście, ale po zdjęciu pokrywy zaworów. :)
80
Graty TDM / Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wieslaw75 dnia Grudzień 10, 2022, 12:48:27 »
A, może to już jest ogarnięte ??

Po rozmowie telefonicznej z właścicielem motocykla przekazał, że zostały sprawdzone luzy zaworowe i stan łańcucha rozrządu. Jest możliwość sprawdzenia jak mocno jest wyciągnięty łańcuch rozrządu?.

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10