Autor Wątek: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM  (Przeczytany 1284723 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

VIC

  • Gość
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 30, 2010, 22:04:20 »
Witam Panie i Panów noszę się z zamiarem kupna moto i padło na TDM nie mam zbyt wiele gotówki  :deadsad:  i wygrzebałem coś takiego:
http://www.motor-mack.pl/tresc.php?adres=podglad&motorek=123505
trochę studiowałem po necie i widać, że jest inna kanapa obniżana oraz brak opisów TDM na owiewkach, kolor opisów chyba też zmieniony w tym roczniku był jaskrawo - pomarańczowy reszta wydaje się ok. Co wy na to...
Chyba, że w takich malowaniach też wychodziły...


za takie pieniadze poszukalbym cos innego....i ten przebieg 17kkm na 16 letnie moto??? chyba ze sprzedajacy jest w stanie duzo zejsc z ceny to wtedy warto zobaczyc

Offline michuuu

  • TDM User
  • Goleniów k. Szczecina
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 30, 2010, 22:18:07 »
Ja ceny znam z neta wiadomo, że u niektórych sporo można urwać, ale ja patrzę na ceny ogłoszeń i sam kalkuluję. Sytuacji życiowych nie znam bo to ma być moje pierwsze moto. Wg. was za ok 7-8 tysi co  można dostać... (oczywiście chodzi o tdm)
TDM 850 - 1998,

Offline Greg.or

  • TDM User
  • Ełk
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 191
  • 4 TX 2000
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 30, 2010, 22:38:19 »
Kolego michuuu, najlepsze co widzialem za 7-8 tys. zl to 4TX z 1996 r., turkusowy/zielony w stanie do wymiany oleju, filtrow itp. oraz rejestracji. Ale mial wydech Arrow i stalerz pod kufer Kappa chyba. Oczywiscie bezwypadkowy. 3VD sie nie interesowalem, wiec sie nie wypowiadam  :deadtop4:
Live to ride, ride to live! :)


Offline michuuu

  • TDM User
  • Goleniów k. Szczecina
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 31, 2010, 20:58:52 »
Do Grzesiu: a gdzie takie códeńko widziałeś???, bo w okolicy (tj okolice Szczecina) - promień ok 150 km. to straszna bida, a jak coś jest to ceny straszne. Jak macie jakieś sugestie to dajcie znać. A ten Motor-Mack to jakiś przekręt... Miał ktoś z nim do czynienia?
TDM 850 - 1998,

Offline czankete

  • TDM User
  • Gorzów Wlkp.
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 146
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 31, 2010, 21:12:48 »
A ten Motor-Mack to jakiś przekręt... Miał ktoś z nim do czynienia?
...faktem jest, że facet ściąga motocykle jak widziałem w naprawdę ładnym stanie ale ceny jakie za nie woła są nie do przyjęcia  :deadeek: - stąd jego oferty "wiszą" w necie miesiącami. Co do przebiegów jakie podaje to jest to raczej fikcja bo nie ma możliwości by większość kilkunastoletnich moto, które sprzedaje miała poniżej 20Tkm  :deadlol:...

Offline michuuu

  • TDM User
  • Goleniów k. Szczecina
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 31, 2010, 22:03:07 »
Do czankete jesteś z Gorzowa i widziałeś co ściąga, a czy cena może jest do negocjacji... Bo wiadomo dla handlarza przebieg to tylko kilka drobnych cyferek do ustawienia  :deadlol:. Czy warto jechać i obejrzeć. Bo tak prawdę mówiąc na zdjęciach jest ok.
Ja osobiście wolę dać pare zł. więcej i później nie dokładać. Raz naciąłem się kupując samochód i od tej pory mam nauczkę... kupowałem potem 2 samochody dałem więcej i jestem zadowolony.
TDM 850 - 1998,

Offline Greg.or

  • TDM User
  • Ełk
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 191
  • 4 TX 2000
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 31, 2010, 22:19:27 »
michuuu jest taki jeden handlarz niedaleko mnie (jakies 80 km). Kiedys kupilem od niego Suzuki i bylem zachwycony  :deadtop4: Z reszta nie tylko ja. Nie kupilem tej TDM od niego, bo mi kolor nie pasowal, wiem glupi bylem  :deadangel: Ale co zrobic, od poczatku szukalem takiego koloru jaki ostatecznie kupilem  :deadlove:
Od dawna jednak nie sprowadzil zadnej TDM, sledze na bierzaco allegro  :deadtop4:
Live to ride, ride to live! :)


Offline czankete

  • TDM User
  • Gorzów Wlkp.
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 146
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 01, 2010, 21:16:41 »
Do czankete jesteś z Gorzowa i widziałeś co ściąga, a czy cena może jest do negocjacji...
Ja osobiście wolę dać pare zł. więcej i później nie dokładać.
...parę złotych więcej jeżeli sprzęt jest tego wart - ok, ale ceny u tego gościa to kosmos  :deadeek: - osobiście uważam, że sporo przesadzone. co do negocjacji - to powiem, że ciężko coś urwać - miałem kilka podejść do sprzętów, które sprzedawał - człek niezmiernie uparty. Może zakończę inaczej - mnie się nie udało u niego zrobić zakupu i nie słyszałem, by ktoś z Gorzówka u niego cokolwiek kupował - więcej nie jestem w stanie powiedzieć...
...mogę natomiast polecić gościa z wielkopolski - pisałem o tym parę postów wyżej  :deadtop4: ...

Offline michuuu

  • TDM User
  • Goleniów k. Szczecina
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 01, 2010, 22:15:52 »
Do czankete : jeśli masz jkiegoś pewniaka do daj znać akurat na święta wybieram się do wielkopolski mam tam rodzinkę konkretnie teśćiówkę i teścia w sumie jest po drodze  zostaj do wtorku. Za namiar  :deadbeer:. do Gorzowa niedaleko pewnie się spokamy. Jeśli chodzi o sprzęt to nie upieram się bardzo mocno przy TDM, ale trochę zdrowie wymaga odpowiedniej pozycji na moto... Niestety... A z tego co wiem TDM ma super pozycję w czasie jazdy to dltego wskazanie na ten typ. Dodatkowo podoba mi się  :deadlove:...
TDM 850 - 1998,

Offline michuuu

  • TDM User
  • Goleniów k. Szczecina
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 05, 2010, 16:37:23 »
Czy ktoś z forum mieszka w okolicy Poznania??? Chce jechać obejrzeć to moto:
http://www.allegro.pl/item982487745_yamaha_tdm_850_tdm850_doinwestowana_kufry_kappa.html
Jest też inf. w tym dziale forum o sprzedaży tego motocykla. Jakby ktoś udzielił odpowiedzi do wtorku rana lub ewentualnie był w stanie obejrzeć na żywo ten sprzęcik razem ze mną będę wdzięczny.
TDM 850 - 1998,

Offline marecki

  • TDM User
  • krakow londyn
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 260
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 05, 2010, 18:11:49 »
to gosciu z forum sie pozbywa to z nim gadaj jak sie nie myle to Maciulak

Offline michuuu

  • TDM User
  • Goleniów k. Szczecina
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 05, 2010, 22:45:50 »
Zgadza się wiem o tym, ale kwestia czy ktoś widział to moto na żywo.... Czy gość jest pewny i czy moto warte tych pieniędzy... Tak czy owak jadę jutro zobaczyć to moto. Mam nadzieje, że nie skrewię. ZOBACZYMY!!!
Do zobaczenia na drodze.
TDM 850 - 1998,

maciulak

  • Gość
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 06, 2010, 00:24:02 »
Zapraszam serdecznie jutro ;) Wizualnie w bdb stanie motocykl nie jest - przyznaję się od razu:
- ryski na baku i na zadupku;
- przy czaszce w dwóch miejscach wyłamany plastik - przy migaczu z lewej strony (foto) i z drugiej strony na pierwszym zdjęciu widać nad migaczem mały uszczerbek;
- na baku lekka wgniotka z uszkodzeniem lakieru (foto);
Technicznie natomiast, uważam, że motor jest w bdb stanie. Wszystko co wypisałem, że wymieniłem, to wymieniłem... I to nie na byle jakich częściach, bo łańcuch rozrządu D.I.D, napęd również D.I.D. No faktem jest... Oponę mogłem firmową założyć ale życie zmusiło mnie do tańszej opcji. Ale priorytetem było dla mnie nową założyć, a nie używaną ;)

Cena do negocjacji.

Pozdrawiam,
Maciulak

Offline michuuu

  • TDM User
  • Goleniów k. Szczecina
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 07, 2010, 20:49:32 »
Tak właśnie stałem się posiadaczem TDM 850 4TX 1998. Fakt wizualnie trzeba zainwestować, ale mam nadzieję, że źle nie trafiłem. Do zobaczyska w trasie i LEWA W GÓRZE  :headbang: Pozdro z Goleniowa.
TDM 850 - 1998,

Offline MikeR

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 08, 2010, 21:56:01 »
Od kilku dni przyglądam się tej TDM'ce http://moto.allegro.pl/item991051182_yamaha_tdm_850_2000_zadbana_kufer_stelaz_szyba.html

Z korespondencji z właścicielem dowiedziałem się, żę motocykl ma przejechane ok 92 tyś km (przebieg podobno prawdziwy). Troszkę mnie przeraża taki przebieg. Sprzedający przejechał na niej ok 1000 km i oprócz wymiany oleju i opon raczej nic nie było robione, co dodatkowo działa na minus.

Co o tym sądzicie?

P.S. Gratulacje michuuu