Autor Wątek: może ktoś montuje już w głowie bałkany, rumunie itp... na 2015?  (Przeczytany 50428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CeloFan

  • TDM User
  • Ua Huka
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 885
  • Pełne zadowolenie składa się z małych uciech...
    • CF act
Odp: może ktoś montuje już w głowie bałkany, rumunie itp... na 2015?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 15, 2014, 17:58:16 »
 :deadtop4:

Doświadczenie nie jest ci potrzebne jakieś specjalne do Albanii albo Czarnogóry. Wystarczy jak poczytasz trochę w Necie o tym co cię kręci, co zobaczyć i czym płacić. Wielu tam było i wszyscy od kilku dekad wracają ;)
Jeśli szukasz towarzystwa dla dodania otuchy sobie, dla samego towarzystwa, żeby móc wspólnie podróżować albo z jakiegokolwiek innego powodu, to powinieneś najpierw poszukać wśród swoich znajomych. Nie ma nic smutniejszego od nieporozumień i zgrzytów na wyprawie. A o to z obcymi ludźmi dość łatwo niezależnie od poziomu spolegliwości :)
Jeśli nie masz takich znajomych, posłuchaj kFiatka. Umów się sam ze sobą że jedziesz a jeśli się zdarzy że ktoś jeszcze będzie zainteresowany, to tylko z korzyścią dla ciebie.

Ps. I nie odpuszczaj. Albania z roku na rok staje się coraz bardziej "europejska".
"Koniec końców kocha się żądzę, a nie to, czego się pożąda". F. Nietzsche
https://www.facebook.com/CFact1/

Offline Robi

  • TDM User
  • Nowa Sól
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: może ktoś montuje już w głowie bałkany, rumunie itp... na 2015?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 17, 2014, 08:50:57 »
Witam,jezeli moge cos wtracic odnosnie terminu,to wydaje mi sie druga dekada wrzesnia .dlaczego ,dlatego ze sa juz wlasne owoce (winogrona,kiwi,arbuzy-chorwacja, albania) ,ceny za noclegi spadaja , pogoda jest niezla no i ciepla woda.zaczyna padac na poczatku pazdziernika.pozdra wiam   :deadbandit:

Offline rephlex

  • Przyjaciele
  • Wejherowo
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 283
Odp: może ktoś montuje już w głowie bałkany, rumunie itp... na 2015?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 17, 2014, 11:17:50 »
Widać, że Albania przyciąga byłych i obecnych TDMiarzy. No i fajnie. Wiadomo z kim się zgadywać za parę miesięcy...

Offline DaroTDM

  • TDM User
  • Żory
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • 5PS -04'
Odp: może ktoś montuje już w głowie bałkany, rumunie itp... na 2015?
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 18, 2014, 21:17:16 »
Ja mam urlop wstępnie zaplanowany od 29.05.2015 do 08.06.2015 oraz 25.09.2015 do 05.10.2015 nie wiem na jak dlugo planujecie jeździć ale jak w tym terminie to wysoce prawdopodobne ze tez bym jechal na taki trip.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2014, 21:23:15 wysłana przez DaroTDM »

Offline gawol

  • TDM User
  • Bieszczady
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: może ktoś montuje już w głowie bałkany, rumunie itp... na 2015?
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 22, 2014, 17:07:26 »
Do wiosny/lata wiele się może wydarzyć ale nie będę ukrywał, że taki trip siedzi mi w głowie od paru miesięcy, wiec sledze temat  O0

Offline koss3

  • motomusic
  • TDM User
  • Warmia
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: może ktoś montuje już w głowie bałkany, rumunie itp... na 2015?
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 24, 2014, 20:40:02 »
Z wielką przyjemnością planuje i wyjadę (sierpień) mam już dwóch chętnych. Myslę,że Czarnogóra, Albania....
koss3

Offline koss3

  • motomusic
  • TDM User
  • Warmia
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: może ktoś montuje już w głowie bałkany, rumunie itp... na 2015?
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 21, 2014, 21:32:16 »
Szykujemy się na sierpień mam dwóch chętnych :deadbeer:
koss3

Offline ikkyo

  • TDM User
  • Piła
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1936
  • Polewajmy się szampanem
Odp: może ktoś montuje już w głowie bałkany, rumunie itp... na 2015?
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 21, 2014, 22:06:23 »
Zgadza się Mańka-w Zablijaku mieliśmy rano +3°C
I ch..... ,że text nie mój:
 Bliscy mogą to akceptować lub nie.Ale nigdy nie zapominaj ceny, jaką płacą. Szanuj to, że Twoja żona, mimo, że cały czas przypomina Ci o ojcostwie, trwa i cieszy się Twoją radością.

Offline gawol

  • TDM User
  • Bieszczady
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: może ktoś montuje już w głowie bałkany, rumunie itp... na 2015?
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 03, 2015, 20:06:17 »
 koss3 jakieś szczegóły ? jak długo ? koniec początek sierpnia ?

Offline Klawiisz

  • TDM User
  • Ozimek
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: może ktoś montuje już w głowie bałkany, rumunie itp... na 2015?
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 10, 2015, 18:16:22 »
Byłem z żoną w ubiegłym roku na KRK w Chorwacji. Trochę smutno przed wyjazdem, bo nikt się nie podpiął, ale kiedy wrzuciłem 1 bieg smutek minął. Byliśmy z początkiem czerwca, pogoda do jazdy super a nawet czasem zbyt chłodno. Załapaliśmy bakcyla. W tym roku trochę dalej na południe. Czarnogóra ponoć potrafi oczarować, tego mi trzeba i jestem na tak. Trza sie zgadac (może na otwarciu sezonu) i w drogę.  :headbang:

Offline drago81

  • TDM User
  • Opole
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 30
    • Szeroką Drogą
Odp: może ktoś montuje już w głowie bałkany, rumunie itp... na 2015?
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 25, 2015, 19:59:54 »
hej
kolego z Ozimka planujemy wypad do Albanii i Macedonii, może otrzemy się o Grecję i Serbię. my już mamy pewny termin wyjazdy między 19 lipca a 9 sierpnia. Jeśli ktoś zainteresowany z polski to też proszę o kontakt
Pozdro

Offline drago81

  • TDM User
  • Opole
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 30
    • Szeroką Drogą
Odp: może ktoś montuje już w głowie bałkany, rumunie itp... na 2015?
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 25, 2015, 20:02:23 »
Aha dodam że wybieramy się do Chorwacji na przyczepie potem już na moto gdyż skoda dwa motory męczyć a też moja kobieta poleci na 125 więc tempo nie autostradowe by było. i nastawiamy się też na lekko offowe klimaty więc szutry i takie tam utwardzone szosy.

Offline Jasssiu

  • TDM User
  • Tychy
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: może ktoś montuje już w głowie bałkany, rumunie itp... na 2015?
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 22, 2015, 10:49:06 »
Chętnie bym się dokleił do kogoś kto nie zamierza bić rekordów szybkości/trasy. Najlepiej we wrześniu, bo i pogoda nie taka gorąca i sezon już nie tak drogi. Ewentualnie druga połowa lipca lub początek sierpnia. Tylko jakoś nie ma chętnych do organizacji  :laugh:.  Ja dopiero początkujący jestem :moto:, więc nie ogarnę tego, ale czytam ten watek regularnie. Może...

Arek

  • Gość
Odp: może ktoś montuje już w głowie bałkany, rumunie itp... na 2015?
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 23, 2015, 20:19:40 »
Hej Turyści

Ja mam taki zarys trasy na urlop w tym roku https://goo.gl/maps/TW0vN  :headbang: :headbang: :headbang:

To tylko szkic, wstępna wizja, jak znam siebie wyjdzie ok 10 tyś km, przynajmniej dobrze by było gdybym się zmieścił w tym limicie :)

Zazwyczaj podróżuję sam, bo:
- na urlopie muszę odpocząć a do tego potrzebny mi loooz związany z faktem, że robię co mi się podoba :)
- jest szybciej
- w ogóle jestem dziwny  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Zazwyczaj, nie znaczy zawsze i cały czas, więc gdyby ktoś w okresie 22 maja do 16 czerwca kręcił się po okolicy i miał chęć wieczorem przy browarze pogadać o tym i owym, albo przelecieć wspólnie część trasy  :deadtop4:

ZAPRASZAM  :moto:

Preferuję turystykę namiotową, ze spaniem na kempingach i "na dziko".



Arek tel 607-stosześć-346
 
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2015, 20:49:08 wysłana przez Arek »

Offline ANIMAR

  • ANIMAR
  • TDM User
  • Piaseczno
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 383
  • GS 500E Thunderace 1100XX Tiger1050 XT660R
Odp: może ktoś montuje już w głowie bałkany, rumunie itp... na 2015?
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 26, 2015, 11:19:44 »
 :deadbeer: Cze Arq, wygląda na to, że przejadę po Twoich śladach częściowo - Warszawa, Brno-Salzburg, Wielki Dzwonnik oraz Pass przełęcze Austriackie i powrót. Wyjazd z Wawy 3 czerwca powrót 7 czerwca. Jakbym zaszalał to początek września robiłbym Albanię i Rumunię, ale to też na kilka dni. Może wtedy bym się dołączył do kogoś z Zony jakby termin podpasował?
Zgasły naszych nadziei promienie
I jutrzenka nie świeci nam blada
Zatem jako upiorów gromada,
We krwi wrogów ugaśmy pragnienie.