Autor Wątek: (S) Yamaha TDM850 4TX 1999 78tys zadbana  (Przeczytany 11955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline michaldenisiuk

  • TDM User
  • Warszawa
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 10
(S) Yamaha TDM850 4TX 1999 78tys zadbana
« dnia: Maj 28, 2016, 12:00:36 »
Witam
Przyszedl czas na zmiany

Do sprzedania Yamaha TDM850 4TX z 1999, przebieg 78745tys w wersji po liftingu a wiec pompa paliwa elektryczna, brak kranika oraz wskaznik ilosci paliwa w zbiorniku.
Motocykl od motocyklisty zawsze serwisowany na czas.
W motocyklu wszystko jest w pelni sprawne mechanicznie.
min wymienione/ zrobione przez ostatnie kilka mcy:
-regulacja zaworor
- czyszczenie regulacja i synchronizacja gaznikow
- kontrola stanu lancucha rozrzadu ( do wymiany za jakies dwa sezony koszt max 200zl robiac to we wlasnym zakresie)
-nowe sprzeglo ze sprezynami
-opony
-olej Motul 5100 z filtrem
- filtr powietrza
-plyn hamulcowy przod i tył
- plyn chlodzacy
-kompletny naped
- akumulator
- odmalowanie tlumika srodkowego i kolektorow wydechowych
- nowe uszczelki laczace uklad wydechowy w calosc
Dodatkowe wyposazenie które zostawiam potencjalnemu nabywcy:
- siedzenie obszyte profesjonalnie na zamowienie
- wysoka szyba turystyczna
- deflektor
- handbary
- stelaz pod centralny kufer Givi
- kufer centralny
- plyta pod silnik aluminiowa z poprzedniej generacji TDM
-najwyzszy model podgrzewanych manetek Oxford
- kierownia aluminiowa gruboscienna z poprzeczka (wygodniejsza od orginalnej)
- halogen LED 1500lumenow 6x3W z wlacznikiem
- gniazdo zapalniczki
- nowy tankpad

cena jaka mnie interesuje to 8300 do negocjacji

Tarcze hamulcowe nie maja progow , lozysko glowki ramy nie ma luzow i nie pozostaje w pzycji "na wprost" po uniesieniu przedniego kola, swoznie zaciskow hamulcowych przesmarowane, klocki hamulcowe z przodu spokojnie na jeden sezon, tyl ze 2-3sezony, naped ma jeszcze ponad polowe regulacji i jest smarowany co 500km zgodnie ze sztuka, od strony elektrycznej wszystko dziala tak jak powinno.
Motocykl jezdzi prosto po puszczeniu kierownicy, nie wpada w shimmy, bardzo dobrze hamuje, silnik pracuje cicho ( w porownaniu z wieloma innymi TDM ktore mialem okazje osluchac) i ciagnie od samego dolu.
Gazniki po serwisie pracuja jak z fabryki a wiec ssanie potrzebne jest na chwile do odpalenia tylko w chlodniejsze dni.Tak jak teraz +20 ssanie nie jest potrzebne.Łozyska w kolach nie halasuja tak ze nie ruszalem ich jak nie ma po co.
Motocykl nie bierze oleju i nie kopci, spalanie w miescie od swiatel do swiatel ok6l
w trasie trzyma mniej wiecej 5l do 120-130 jadac ze stała predkoscia.
Regulacje w przednim jak i tylnym zawieszeniu nie "stoja" wiec mozna krecic do woli.
Motocykl ze wzgledu na swoj wiek posiada normalne slady uzytkowania w postaci mniejszych i wiekszych rysek od ochraniachy czy bocznych sakw.
Ubezpieczenie wazne do 24.10.16 a przeglad 02.05.17
Motocykl polecam osobom ceniacym wysoki komfort podrozowania przy stosunkowo niskim spalaniu , poziomie halasu i w polaczeniu z nowa kanapa przygotowana pod turystyke jedzie sie poprostu bajecznie nawijajac kolejne kilometry.
TDM spokojnie radzi sobie na szutrowkach ze wzgledu na duze skoki zawieszen (150mm) wiec jest motocyklem nie tylko "asfaltowym"
Dlaczego sprzedaje motocykl?
Bo znajomy ma w bardzo okazyjnej cenie nowszy motocykl VFR800 VTEC a w zyciu trzeba wszystkiego sprobowac:)
dlaczego tak cena? za zadbany i sprawdzony motocykl warto doplacic i zaoszczedzic sobie straconych nerwow i pieniedzy na proby reanimacji przypudrowanych trupów jakich nie brakuje w naszym pieknym kraju!!!
cala kasa wlozona w dodatkowe wyposazenie nigdy sie nie zwraca...ale z tym trzeba sie poprostu pogodzic.
Pozdrawiam wszystkich motocyklistow!!! do zobaczenia na trasie!!





















« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2016, 17:49:00 wysłana przez michaldenisiuk »

Offline Paveus

  • TDM User
  • Grudziądz
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 454
  • TDM900 2007r.
Odp: (S) Yamaha TDM850 4TX 1999 78tys zadbana
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2016, 12:26:39 »
A gdzie to można obejrzeć? Bo chyba nie napisane, no chyba, że sprzedaż tylko internetowa :deadtop4:
LOUD PIPES SAVE LIVES


Offline michaldenisiuk

  • TDM User
  • Warszawa
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: (S) Yamaha TDM850 4TX 1999 78tys zadbana
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2016, 12:47:59 »
O przepraszam faktycznie nie ma adresu:)
Nie nie sprzedaje z opcja wysyłki kurierem:D
Jestem z wawy a dokladny namiar w ogloszeniu
http://olx.pl/oferta/yamaha-tdm850-4tx-1999-78tys-zadbana-CID5-IDfPYTr.html

Offline Besiek

  • TDM User
  • Taj-cho-min
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 273
  • 3VD, 5PS
Odp: (S) Yamaha TDM850 4TX 1999 78tys zadbana
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2016, 17:09:18 »
A gdzie robisz badania techniczne? Też sobie chętnie podbije na dłużej niz rok.
Ja lubię siebie. Siebie lubi mnie. Mnie lubię ja. I wszyscy jesteśmy szczęśliwi. Schizofrenicy nie mają źle.


Offline michaldenisiuk

  • TDM User
  • Warszawa
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: (S) Yamaha TDM850 4TX 1999 78tys zadbana
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2016, 17:50:22 »
diagnosci maja taki zaisty charakter pisma ze...robilem 02.05.16 wiec to jest 5 a nie 8 w takim razie.dzieki za poprawienie!! :)

Offline BrunoWarcianski

  • TDM User
  • Świętochłowice
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 265
  • TDM 850 4TX '00
Odp: (S) Yamaha TDM850 4TX 1999 78tys zadbana
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 31, 2016, 13:48:17 »
Wszystko pięknie, ładnie i oferta dobrze opisana, ale że oliwy nie bierze, to niemożliwe ;)

W każdym razie ogłoszenie bardzo sensowne i trzymam kciuki za satysfakcjonującą sprzedaż.

Offline michaldenisiuk

  • TDM User
  • Warszawa
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: (S) Yamaha TDM850 4TX 1999 78tys zadbana
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 31, 2016, 16:14:13 »
dzieki Bruno:)
mialem TDM z 97 i teraz mam tą z 99. w obydwu przypadkach branie oleju musi byc sladowe bo od wymiany do wymiany nic nie dolewam i miescilo/miesci sie stan pomiedzy min i max.olej wymieniam co sezon niewazne ile km zrobie..jakies takie zboczenie.
jezdze typowo turystycznie biegi do 4-5tys i zmiana bez szarpania czy wariacji. Wyroslem z tego.
Co do sprzedazy to coraz bardziej zaczynam sie wachac bo pojezdzilem kilka godzin ta vfr i strasznie to dzikie a pozycja na TDM jest wrecz bajeczna i plynniej odaje moc...mozliwe ze jednak zostanie ze mna na dluzej:)
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2016, 16:16:25 wysłana przez michaldenisiuk »

Offline BrunoWarcianski

  • TDM User
  • Świętochłowice
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 265
  • TDM 850 4TX '00
Odp: (S) Yamaha TDM850 4TX 1999 78tys zadbana
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 01, 2016, 09:11:13 »
Sorry, bo to może spam, ale piszę w dobrej wierze...
Mój dobry kolega, który jeździł XJ600 i przesiadł się na VFR750 RC36 miał podobne doświadzenia. Kiedy jeździł XJ600 preferował spokojny styl jazdy i po przesiadce narzekał, że moto mu szarpie i nie da się tym jeździć. Wtedy zadzwonił do innego kolegi objeżdżonego na VFR-ce i okazało się, że powodem był nie stan techniczny motocykla, ale styl jazdy właśnie. Ten pierwszy jeździł VFR tak samo jak XJ, czyli spokojnie, wysokimi biegami po niskich obrotach, tymczasem ten silnik trzeba gonić na dobrych kilka tysięcy obrotów nawet po mieście, a ostatnie biegi zapina się raczej tylko w trasie.
Skoro jeździsz tak TDM-ką, że nie dolewasz oleju od wymiany do wymiany, to musisz być mistrzem delikatności i płynności i mieć bardzo dobry egzemplarz TDM a w takim przypadku przesiadka na VFR będzie wiązała się z totalną zmianą stylu jazdy. Weź to pod uwagę, jeśli jesteś przywiązany do tego jak jeździsz teraz.

Offline michaldenisiuk

  • TDM User
  • Warszawa
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: (S) Yamaha TDM850 4TX 1999 78tys zadbana
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 01, 2016, 19:37:55 »
Bruno....
zgadzam sie ze wszystkim co napisałes odnosnie sposobu jazdy i preferowanych obrotow w silnikach wysokoobrotowych,odnosnie stanu mojej TDM i mojej techniki jazdy.
Faktem jest to ze mialem DR750, SV650, Transalpa 600, TDM 850, XJ900Diversion oraz XTZ 750 i znowu mam 4TX (kolejnosc wcale nie jest przypadkowa!!:)
Lubie dobry doł,zwawy silnik i duze komfortowe skoki zawieszen.
Wszystkiego po trochu mam w TDM tak ze postanowilem ze zostanie ze mna na dluzej:)
Lubie spokojna jazde bez szalenstw pokonywac komfortowo bez obijania czterech liter.
TDM zostaje wiec mozna zakonczyc temat jak by co.
Bardzo dziekuje wszystkim za uwagi i pozdrawiam serdecznie!:)

Offline michaldenisiuk

  • TDM User
  • Warszawa
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: (S) Yamaha TDM850 4TX 1999 78tys zadbana
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 14, 2016, 09:17:19 »
mimo wszystko gdyby ktos byl zainteresowany rozwaze wszelkie propozycje bo korci mnie cos mniejszego,lzejszego na miasto

http://olx.pl/oferta/yamaha-tdm850-4tx-1999-78tys-zamiana-samochod-motocykl-CID5-IDg5Tll.html